Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #13278 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   7. 3. 2021 (12:33) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Sušák a další

Reakce Čisté Trojky | 8. 3. 2021 (12:35)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, nepořádek uklizen Čistou Trojkou.