Úklid ulic #13176 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Ondřej   |   22. 2. 2021 (11:24) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, další foto prostředí, ve kterém tu žijeme.
Ale opět si nejsem jistý, zda má cenu to uklízet, pokud bude dál existovat bezdomovecká kolonie pod estakádou.
Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 22. 2. 2021 (13:39)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Zde jde o to zda jsou všechny pozemky MČ. Každopádně předáváme na kompetentní místa.
Pavel, Čistá Trojka