Černé skládky #13137 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Emailem   |   17. 2. 2021 (14:12) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na chodníku

Reakce Čisté Trojky | 17. 2. 2021 (14:14)

Uklizeno Čistou Trojkou.