Závady chodníků a komunikací #13131 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Petr   |   17. 2. 2021 (10:38) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

pada ulicni smerovnik. Btw, kdo tyhle ukazatele schvalil, jen to zahustuje chodniky tycema, ridic v tom provozu je nemuze poradne registrovat...

Reakce Čisté Trojky | 17. 2. 2021 (13:14)

Dobrý den,

Děkujeme za Váší všímavost. Přeposíláme Technické Správě Komunikací k opravě.

S pozdravem -Martin-