Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #13059 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno   |   3. 2. 2021 (11:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Desky u popelnice.

Reakce Čisté Trojky | 3. 2. 2021 (12:29)

Odvezeno Čistou Trojkou