Závady chodníků a komunikací #12966 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamila   |   22. 1. 2021 (08:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
v ulici Vlkova před domem č. 20 je rozbitá mozaika v chodníku viz fotografie.

Reakce Čisté Trojky | 22. 1. 2021 (12:04)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět, posíláme TSK...

*Martin*