Psí exkrementy #12917 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Maria   |   12. 1. 2021 (13:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o úklid exkrementů Koněvova 1053/82. Je to podél celého baráku

Reakce Čisté Trojky | 13. 1. 2021 (09:15)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na komplexní úklid celého chodníku Pražským službám.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Maria   |   20. 1. 2021 (13:25) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Po týdnu se nic neuklidilo, je to hrůza.