Závady chodníků a komunikací #12894 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   8. 1. 2021 (17:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neschůdná, namrzlá lávka

Reakce Čisté Trojky | 11. 1. 2021 (08:53)


Dobrý den,
tato lávka bohužel není ve svěřené péči Městské části Prahy3. Vlastníkem, který má na starosti její stav a je odpovědný za její schůdnost je Hlavní město Praha.
Magistrát jsme na její stav upozornili, ale jek to s ní a na ní bude vypadat v budoucnu ovlivnit nemůžeme...
Pro případné další informace, či podání stížnosti na její stav můžete použít tyto stránky:
praha.eu/jnp/cz/o_meste/mag…

Děkujeme za Váš podnět a pokusíme se napravení stavu lávky zaurgovat...

Vložil(a): Petra   |   11. 1. 2021 (08:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Moc děkuji za Vaši snahu. Je možné, že spíš problém dřív zmizí sám. Situace v tu chvíli byla dost nebezpečná, udržet se zábradlí bylo obtížné, nedokážu si přestavit, kdyby tam šel někdo starší.

Reakce Čisté Trojky | 11. 1. 2021 (11:24)

Hlavní město Praha
Magistrát hlavního města Prahy

Vaše elektronické podání, označené v předmětu zprávy „Namrzlá lávka v Malešicích“, bylo doručeno dne 11.1.2021 09:00:20 a zaevidováno pod číslem jednacím MHMP 35722/2021.