Závady chodníků a komunikací #12870 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jirka   |   6. 1. 2021 (05:15) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o opravu chodníku. Je to zde chronický problém. Uvolní se jedna kostka a do týdne se to začne rozpadat celé. Aktuálně jsou kostky vypadané na několika místech viz foto. Díky.

Reakce Čisté Trojky | 6. 1. 2021 (17:55)

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět, odesíláme na Technickou Správu Komunikací.

-Martin-

Reakce Čisté Trojky | 15. 1. 2021 (10:46)

Vyjádření TSK:
Podnět č. 238 je zadán k opravě a za technologicky příznivých podmínek bude proveden v rámci prací běžné údržby komunikací.