Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #12850 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Libor   |   3. 1. 2021 (12:45) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybí koš na odpady. Torzo je dost nebezpečné!!! Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 4. 1. 2021 (11:12)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme správci.
Pavel, Čistá Trojka