Poškozený mobiliář #12693 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Radka   |   11. 12. 2020 (11:30) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vrátka u vstupu do venkovní posilovny z hřiště Na Balkáně jsou vyvrácená a trčí z nich ostrý šroub.

Reakce Čisté Trojky | 11. 12. 2020 (13:31)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět a předáváme ho správci hřiště k opravě.
Pavel, Čistá Trojka