Úklid ulic #12638 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Barbora   |   5. 12. 2020 (12:40) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v ulici Pod Jarovem

Reakce Čisté Trojky | 7. 12. 2020 (13:08)

Dobrý den děkujeme za váš podnět.Poklizeno Čistou Trojkou.