Černé skládky #12613 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   2. 12. 2020 (13:48) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nábytek u kontejnerů roh Bořivojovy a Kubelíkovy ; děkuji

Reakce Čisté Trojky | 2. 12. 2020 (16:26)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili.
Pavel, Čistá Trojka