Závady chodníků a komunikací #12578 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Dobry Soused   |   27. 11. 2020 (18:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vymol v Ostromecske ulici

Reakce Čisté Trojky | 30. 11. 2020 (09:25)

Děkujeme za Váš podnět, předáváme TSK k řešení...