Veřejné osvětlení #12539 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   23. 11. 2020 (01:03) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přibližně od kolaudace rekonstrukce Kostnickeho nám. nesvítí tři stožáry č. 304424 je dokonce u schodiště a dále pak č.300397 č.300398 jeden stožár se vyvrací.

Reakce Čisté Trojky | 23. 11. 2020 (11:43)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáno k nápravě na THMP.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Petr   |   23. 11. 2020 (21:12) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
už jednou jsem to na THMP nahlašoval, ale nic se nestalo . Můžete tedy prosím na to dohlédnout .
Děkuji
Petr Malý

Reakce Čisté Trojky | 24. 11. 2020 (10:59)

Dobrý den,

ta lampa č. 304424, totiž není ve správě THMP, ale ve správě MČ 3.


Ostatní poruchy jsme předali technikům.

Děkujeme za nahlášení