Černé skládky #12527 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): L   |   20. 11. 2020 (19:11) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o odstranění černé skládky. Děkuji

Reakce Čisté Trojky | 23. 11. 2020 (09:52)

Dobrý den. Děkujeme za Váš podnět. Nepořádek odvezen. S pozdravem Čistá Trojka