Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #12522 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Vilém   |   20. 11. 2020 (11:04) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, upozorňuji na přerostlou zeleň okolo lampy pouličního osvětlení č:303113 u parkoviště Květinková.
Tento problém jsem po prvé nahlašoval 23.5.2018

Reakce Čisté Trojky | 20. 11. 2020 (11:15)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka