Psí exkrementy #12502 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Janey   |   18. 11. 2020 (14:15) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Krome znecistenych ulic (JEŽKOVA a BOŘIVOJOVA) na kazdem druhem kroku bobky! Krome uklidu by Pomohla mozna vetsi osveta pro nemozne panicky pejsku :(
Prosim o uklid ulic, ne o pouhe nahlaseni Prazskym sluzbam.

Reakce Čisté Trojky | 18. 11. 2020 (14:49)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Uvedené úseky pravidelně Pražské služby uklízejí. Urgenci tedy nezbývá než předat tam.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Janey   |   18. 11. 2020 (14:55) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Uvedené úseky nebyly uklizeny už docela dlouho. Jestlize PS nereagují na hlášení z podnětů této aplikace, je aplikace naprosto zbytečná. Jen si tu můžu donekonečna brečet :(