Závady chodníků a komunikací #12441 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Zuza   |   10. 11. 2020 (16:41) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kus betonového obrubníku na chodníku.

Reakce Čisté Trojky | 11. 11. 2020 (14:37)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Je to chybějící obrubník. Odvážet ho nebudeme. Zadáme TSK k opravě,
Pavel, Čistá Trojka