Poškozený mobiliář #12417 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Ivana   |   7. 11. 2020 (05:08) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vylomeny kus mrize u hydrantu na detskem hristi ve vnitrobloku (Baranova - Radhostska).Nebezpecne hlavne pro deti.

Reakce Čisté Trojky | 9. 11. 2020 (12:46)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme správci hřiště.
Pavel, Čistá Trojka