Poškozený mobiliář #12309 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   23. 10. 2020 (08:16) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kos na odpadky nedrzi na kotevni noze - chybi srouby. Detske hriste, nam. Barikad.

Reakce Čisté Trojky | 23. 10. 2020 (09:35)

Dobrý den,
předáváme na opravu správci hřiště.
Pavel, Čistá Trojka