Psí exkrementy #12265 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Kristina   |   18. 10. 2020 (10:55) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psi exkrementy před vstupem do domu Jičínská 35, Praha 3.