Závady chodníků a komunikací #12248 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Jan   |   15. 10. 2020 (10:04) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Uz několik let tenhle kanal slouzi jako prirozeny rychlostní práh. Hlaseno uz několikrát - je to stale horsi. Predejte (znovu) TSK. Dekuji.

Reakce Čisté Trojky | 16. 10. 2020 (12:19)

Dobrý den,

Předáváme na Technickou Správu Komunikací k řešení...

Děkujeme za Váš podnět *Martin*