Černé skládky #12239 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Market.M   |   14. 10. 2020 (09:44) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Stehovani I.

Reakce Čisté Trojky | 14. 10. 2020 (09:56)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět? A vy zde bydlíte? Odpad pochází o Vás? Od sousedů? Viděl někdo něco? Bude řešit policie. Za zakládání černé skládky je pokuta až 50 tis. Doufáme že si původce zavčas odveze do sběrného dvora.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Market.M   |   14. 10. 2020 (16:33) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
bydlím v sousedním bloku (č. 67). Čili bohužel, jen chodím okolo.
Markéta

Reakce Čisté Trojky | 16. 10. 2020 (10:45)

Dobrý den,
jasné :-). Velká skládka opravdu zmizela a tuto dnes odvezeme.
s pozdravem
Pavel, Čistá Trojka