Veřejné osvětlení #12087 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): David   |   28. 9. 2020 (21:10) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nesvítí veřejné osvětlení v ulici Na Hlídce

Reakce Čisté Trojky | 29. 9. 2020 (11:09)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme firmě THMP k opravě.
Pavel, Čistá Trojka