Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #12076 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Matěj   |   27. 9. 2020 (17:47) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

chybí volant u autíčka

Reakce Čisté Trojky | 29. 9. 2020 (10:51)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme správci hřiště k opravě.
Pavel, Čistá Trojka