Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #12071 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): jan   |   25. 9. 2020 (17:58) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

kontejnery před lidlem na Koněvově: nešlo by zařídit menší intervaly svozu nebo tam přistavit na papír a plast kontejnerů víc? praktický pořád jsou naprosto přeplněné už roky. a je kolem nich bordel. kapacita zjevně nevyhovuje.

Reakce Čisté Trojky | 29. 9. 2020 (10:35)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na firmu Ave k nápravě a zvážení navýšení svozů.
Pavel, Čistá Trojka