Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #12019 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Žižkovák   |   21. 9. 2020 (17:07) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Veřejná zeleň přerůstá na chodník a parkovací stání. Od začátku roku nebylo sekáno.

Reakce Čisté Trojky | 22. 9. 2020 (08:56)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka