Černé skládky #12018 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Žižkovák   |   21. 9. 2020 (17:04) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Staré oblečení a další nepořádek blokuje parkovací stání

Reakce Čisté Trojky | 22. 9. 2020 (13:55)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět.Bylo poklizeno Čistou Trojkou.