Veřejné osvětlení #11946 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): marie   |   15. 9. 2020 (22:02) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nesviti

Reakce Čisté Trojky | 16. 9. 2020 (09:17)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na THMP k opravě.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): marie   |   22. 9. 2020 (00:05) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den. zatím světlo stále nesvítí. nevíte kdy bude opraveno?