Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #11945 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Zdeněk   |   15. 9. 2020 (18:42) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek vyhazeny z auta.

Reakce Čisté Trojky | 16. 9. 2020 (15:02)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo navštívíme tento týden.
Pavel, Čistá Trojka