Úklid ulic #11944 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Ondřej   |   15. 9. 2020 (12:45) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,vím,že se snažíte a ráno se tu uklízelo, bohužel by se asi muselo uklízet od rána do večera,pokud bude tuto oblast obývat tolik lidí ve stanech,často psychicky nemocných nebo závislých na drogách. Přesto děkuji za snahu, ale bohužel tu odpadky ještě stále zůstaly.

Reakce Čisté Trojky | 15. 9. 2020 (12:51)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme ke komplexnímu úklidu na Magistrát, který má vrch Vítkov ve správě.
Pavel, Čistá Trojka