Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #11928 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Fatima   |   14. 9. 2020 (12:28) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

pár kroků od kontejnerů tříděného odpadu, je několik dní opřená o dopravní značku paleta, pytel se sutí a rozbité dlaždice, jsme firma, která si vždy najíždí ke dveřím viz.foto a nakládá zboží. Prosím o úklid, v této lokalitě to máme bohužel dost časté.

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2020 (18:01)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Palety jsme odvezli. Těžkou suť se pokusíme odvézt v týdnu.
Pavel, Čistá Trojka