Úklid ulic #11923 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Martin   |   14. 9. 2020 (09:16) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, opět někdo ve vjezdu vykonal potřebu.

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2020 (18:00)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Pokusíme se tento týden na uvedené místo poslat auto s vapkou.
Pavel, Čistá Trojka