Veřejné osvětlení #11904 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   12. 9. 2020 (20:50) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nefunkční lampa před domem Přemyslovská 25

Reakce Čisté Trojky | 14. 9. 2020 (09:29)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme k odstranění závady na THMP.
Pavel, Čistá Trojka