Úklid ulic #11861 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Kamila   |   6. 9. 2020 (19:33) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeplněné koše a odpad okolo

Reakce Čisté Trojky | 7. 9. 2020 (10:38)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na komplexní úklid a vývoz košů Pražským službám.
Pavel, Čistá Trojka