Poškozený mobiliář #11855 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Matěj   |   6. 9. 2020 (14:23) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

poškozený plot nad skluzavkou na Parukářce

Reakce Čisté Trojky | 7. 9. 2020 (09:04)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme správci hřiště.
Pavel, Čistá Trojka