Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #11816 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   1. 9. 2020 (07:09) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neporadek kolem kontejneru

Reakce Čisté Trojky | 1. 9. 2020 (08:30)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Vyveze a uklidí firma AVE při pravidelném svozu.
Pavel, Čistá Trojka