Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #11782 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Carsten   |   26. 8. 2020 (18:18) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velký dětský hřiště parukářka. Dekujeme.

Reakce Čisté Trojky | 27. 8. 2020 (09:25)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáno správci hřiště.
Pavel, Čistá Trojka