Závady chodníků a komunikací #11776 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kateřina   |   26. 8. 2020 (11:05) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

před MŠ Jeseniova 98, poškozené zábradlí několik let. oprava nerealizovana.

Reakce Čisté Trojky | 26. 8. 2020 (14:22)

Dobrý den,
Zašlete nám prosím foto, abychom mohli opravu urgovat na Technické správě komunikací...
Případně lze opravu hlásit i přímo na stránkách Technické Správy.

Děkuji *Martin*

Reakce Čisté Trojky | 9. 9. 2020 (09:08)

Dobrý den,
Nutně potřebujeme Vaše foto daného problému, abychom ho mohli předat k řešení...

Děkujeme

Vložil(a): Kateřina   |   9. 9. 2020 (10:18) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, foto jsem zasílala pres víc jak rokem. Řešili jste problém s tím výsledkem, že jste předali na TSK. jenomže TSK za rok nic neudělalo a vy jako zřizovatel MŠ Jeseniova 98 byste to měli řešit. zábradlí je v dezolatu,co jsme tam nastoupili docházku,minimálně 6 let.

Reakce Čisté Trojky | 9. 9. 2020 (16:10)

Dobrý den.
My jako Čistá Trojka zřizovatelem školy nejsme. Škola sama by se měla o své okolí především starat sama a myslím, že pokud by vedení školy jednalo s Městskou částí Prahy 3, zábradlí by bylo asi už opraveno.
- Technickou Správu Komunikací můžeme ovšem opětovně k opravě vyzvat...
Až bude mít náš pracovník cestu okolo, fotky tedy vyhotoví, abychom mohli opravu u TSK urgovat.
- Pokud podle Vás je zábradlí ve stavu ohrožujícím zdraví, doporučujeme se obrátit v této věci na Policii ČR.
Děkujeme...

Reakce Čisté Trojky | 17. 9. 2020 (08:25)

Foto vyhotoveno. Posíláme k vyjádření na TSK.