Závady chodníků a komunikací #11736 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kateřina   |   20. 8. 2020 (22:48) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Padající značka, která by mohla někoho zranit

Reakce Čisté Trojky | 21. 8. 2020 (10:43)

Dobrý den,
Váš podnět zasíláme obratem TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila