Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #11728 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   19. 8. 2020 (16:53) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Bordel pod balony na rohu Luční a U Kněžské louky 4

Reakce Čisté Trojky | 20. 8. 2020 (13:47)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět.Bylo poklizeno Čistou Trojkou.