Závady chodníků a komunikací #11718 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Michal   |   18. 8. 2020 (23:05) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hluboka ostra dira uprostred chdoniku na Vinohradske ulici - frekvemtovane misto, riziko zapadeni nohy ditete, pacly psa apod.

Reakce Čisté Trojky | 19. 8. 2020 (09:55)

Dobrý den,
Váš podnět předáváme TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila