Úklid ulic #11642 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Dita   |   10. 8. 2020 (13:04) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitý kryt osvělení - hromada střepů v blíkosti dětského hřiště. V jihozápadním rohu vnitrobloku Za Žižkovskou vozovnou.

Reakce Čisté Trojky | 10. 8. 2020 (15:32)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět.Na místě jsme byli ale nenašli nic.S pozdravem Čistá trojka.