Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #11600 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Tomáš   |   4. 8. 2020 (13:39) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na křižovatce Slezska x Boleslavska stojí od jara uschly strom. Je již napaden plísní a hrozí zlomenin...

Reakce Čisté Trojky | 5. 8. 2020 (10:10)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáno na Odbor zeleně.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Tomáš   |   5. 8. 2020 (11:00) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dkujeme za rychlou reakci. TM