Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #11579 Stav hlášení: Čeká na vyřízení

Vložil(a): Roman   |   1. 8. 2020 (13:40) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Boedel a hadry na strocmech a kolem odpadkoveho kose