Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #11577 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Ondřej   |   1. 8. 2020 (08:13) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na kanálu je nalepene nějaké páchnoucí něco.

Reakce Čisté Trojky | 3. 8. 2020 (10:31)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Předáváme na TSK ke kontrole. Po deštích bude ale zřejmě prolito.
Pavel, Čistá Trojka