Černé skládky #11568 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Filip   |   31. 7. 2020 (10:29) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poházené odpadky pod mostem u cyklostezky

Reakce Čisté Trojky | 31. 7. 2020 (15:01)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět.Misto navštívíme následující pracovní týden.