Závady chodníků a komunikací #11555 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): Kamil   |   29. 7. 2020 (08:22) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zvlněný chodník

Reakce Čisté Trojky | 30. 7. 2020 (10:45)

Dobrý den,
Děkujeme za Váš podnět. Jedná se o dlouhodobější problém a není jisté, zda půjde brzy vyřešit... Předáváme odpovědné organizaci k řešení, a budeme Vás informovat o časovém horizontu případné opravy...

*Martin*