Další podněty Čisté Trojce #11554 Stav hlášení: Vyřízený problém

Vložil(a): Katjushaa   |   29. 7. 2020 (08:21) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, bylo by, prosim, mozne, umistit nejaky odpadkovy kos v Malesicke ulici v useku Basilejske namesti-Ambrozova. Je zde jediny u autobusove zastavky a na strane zastavby chybi uplne. Vzhledem k doprave je to dost neprakticke reseni. Neni kam vyhodit exkrementy po psech apod. a musi se nosit dost daleko.

Dekuji.

Matysova

Reakce Čisté Trojky | 29. 7. 2020 (10:42)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který ke zvážení předáváme na Odbor životního prostředí.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Katjushaa   |   29. 7. 2020 (11:20) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dekuji. Tak dnad se to povede. Opravdu tam citelne chybi, coz je videt i na travniku.

Hezky den

M